Prisijungimas
prisijungti
Priminti slaptažodį
SiųstiAtgal
Sukces!
Slaptažodžio keitimo nuoroda buvo išsiųsta į [email protected]
UŽDARYTI

SĄŽININGAS, PATIKIMAS, AUTENTIŠKAS

Atitiktis mums reiškia daugiau nei tik taisyklių ir reglamentų laikymąsi. TOI TOI & DIXI - tai patikimi prekių ženklai, kuriems taikomi aukšti kokybės standartai. Atsakingas elgesys ir tokios vertybės kaip sąžiningumas, patikimumas ir autentiškumas mums yra savaime suprantamas dalykas, sudarantis pagrindą pasitikėjimui, kuriuo kasdien pasitiki mūsų klientai ir verslo partneriai. Atsakomybė taip pat reiškia, kad elgiamės teisėtai. Mums labai svarbus mūsų verslo veiklos sąžiningumas. Nepriimame jokių sandorių, kurie pažeidžia taisykles.

ELGESIO KODEKSAS

Mūsų įmonės atitikties principai išdėstyti mūsų Elgesio kodekse. Jei kyla abejonių, ar tam tikras elgesys ar aplinkybės TOI TOI & DIXI gali pažeisti Elgesio kodekso nuostatas, kitus principus ar net įstatymus, šias atitikties problemas reikia spręsti savalaikiai. Tai suteikia mums galimybę tinkamai išspręsti galimas problemas ir išvengti rimtos žalos įmonei ir jos darbuotojams.

PRANEŠKITE MUMS! PRANEŠIMO SISTEMA

Siūlome savo darbuotojams, taip pat klientams, tiekėjams ir kitiems verslo partneriams pasinaudoti pranešimo sistema "Praneškite mums! ", kad galėtumėte atkreipti dėmesį į galimus atitikties pažeidimus. Tokiu būdu pranešimus galima teikti visame pasaulyje ir visą parą - saugiai, konfidencialiai ir, jei pageidaujama, visiškai anonimiškai. Pranešimo sistema "Praneškite mums! reikia naudotis atsakingai. Turėtų būti perduodama tik tokia informacija, apie kurią pranešėjas tiki, kad ji yra teisinga, kiek jis žino ir tiki. Melagingiems kaltinimams ar klaidinančiai informacijai čia ne vieta.

Atitikties infolinija:

Telefonas +49 2102 9538001

REGISTRACIJA