Prisijungimas
prisijungti
Priminti slaptažodį
SiųstiAtgal
Sukces!
Slaptažodžio keitimo nuoroda buvo išsiųsta į [email protected]
UŽDARYTI

toitoi biotualetas redbull varzybose
2017-02-06

Lenktyninis biotualetas | RED BULL JUMP & FREEZE

2017 m. vasario 4-ąja "TOI-TOI" nepralenkiamasis biotualetas TOI fresh startavo pirmajame „Red Bull Jump & Freeze“ renginyje Lietuvoj. Šio renginio metu žmonės savadarbėmis transporto priemonėmis leidosi nuo Liepkalnio kalno ir, pašokę nuo kalvos šlaite, kelionę užbaigė baseine.

Šio nuotaikingo renginio tikslas - kuo orginaliau ir beprotiškiau pasirodyti ir tokiu būdu laimėti pagrindinį prizą. Tam buvo surinkta speciali įžymių žmonių komisija, kurie jvertino ne tik šuolius, o ir tai, ką su draugais sukonstravo dalyviai. Oficialus rebull tinklalapis (redbull.com), išskyrė net kelis ypatingus dalyvius ir teigė, kad “nuo kalno slydo kosminio laivo ekipažas, apsiginklavęs skafandrais, mobili ginekologo kėdė, kurios ekipažas trumpoje trasoje spėjo priimti gimdymą, „Red Bull“ skardinėmis ginkluotas tankas su trimis tankistais ir šuniu bei, ko gero, visų žiūrovų favoritas – inovatyvus slidinėjantis biotualetas, kuris tikrai nepaliko abejingų”.

Smagu, kad ir mūsų įmonė prisidėjo prie šio šaunaus renginio, padėdama sukurti vieną iš orginaliausių transporto priemonių - lenktynių biotualetą.