Prisijungimas
prisijungti
Priminti slaptažodį
SiųstiAtgal
Sukces!
Slaptažodžio keitimo nuoroda buvo išsiųsta į info@toitoi.lt
UŽDARYTI
Siūlome mobiliuosius higienos sprendimus ir koncepcijas bet kurioje pageidaujamoje vietoje, kuriuos šiaip galėtumėte rasti tik pastatuose. Ir tai darome kuo labiau taupydami išteklius ir tausodami aplinką. Todėl jau daugelį metų stengiamės integruoti tvarius procesus į savo vertės grandinę. 2022 m. žengėme dar vieną ryžtingą žingsnį ir pradėjome įmonėje diegti sistemingą tvarumo valdymą. Mūsų požiūris į tvarumą neapsiriboja vien išteklių tausojimu ir atliekų vengimu. Vadovaujamės trimis strateginiais baziniais elementais: „Paslaugos ir produktai“, „Aplinka“ ir „Darbuotojai“.

Paslaugos ir produktai

PASLAUGOS IR PRODUKTAI

Tvarumas prasideda nuo produktų ir paslaugų kūrimo. Tai taikoma visoms trims veiklos sritims – higienai, gamybai ir moksliniams tyrimams bei plėtrai – kurias sujungėme į šį strateginį elementą. Savo įsipareigojimais higienos srityje svariai prisidedame prie sveikatos prevencijos – net ir pandemijos metu. Kuriame ir gaminame patvarius gaminius. Be to, tausojame išteklius juos perdirbdami ir utilizuodami. Gamybai tai daryti padeda mokslinių tyrimų ir plėtros padalinys, kuris nuolat optimizuoja mūsų teikiamas paslaugas ir gaminius bei kuria naujus perspektyvius sprendimus.

Duomenys ir faktai

11.359.738 paslaugos per metus
314.717 Biotualetai
35.064 Koneineriai
tarnavimo laikas

Aplinka

APLINKA

Suprantame, kad pagal savo verslo modelį taip pat privalome reikšmingai prisidėti prie aplinkos apsaugos. Dėl šios priežasties nuolat matuojame ir analizuojame savo veiksmų ekologinį poveikį visoje savo verslo veikloje. Rūpestingai naudodami išteklius, pagal poreikį naudodami valymo priemones ir tinkamai šalindami nuotekas, siekiame išmatuoti, išanalizuoti ir sumažinti savo veiksmų poveikį.

Duomenys ir faktai

77.479.154 Nuvažiuoti kilometrai
74.420 T anglies dvideginio
210.443.700 litrų gėlo vandens
1.581.843.517 litrų sutaupyto vandens

Darbuotojai

DARBUOTOJAI

Mūsų darbuotojų darbo jėga ir motyvacija yra TOI TOI & DIXI grupės sėkmės pagrindas – taip pat ir mūsų pastangoms tvarumo srityje. Todėl nuoseklus sveikatos ir saugos valdymas mums yra pirmaeilė užduotis. Mažiname riziką ir nuolat optimizuojame darbo saugą. Nuolatinis mokymas ir kvalifikacijos kėlimas bei praktikuojama įmonės kultūra, kuriai būdinga įvairovė ir abipusė pagarba, yra dėkingo bendradarbiavimo pagrindas.

Duomenys ir faktai

27 šalys
4.019 Darbuotojai
1.941 vairuotojai
44 metai
Ø seniausios įmonės rinkoje

Atsisiųsti ataskaitą

2022 M. TVARUMO ATASKAITOS SANTRAUKA

Šia trumpa tvarumo ataskaita norime jus informuoti apie tai, kaip įmonėje įtvirtiname tvarumą, kokie tvarumo procesai ir priemonės jau integruoti į tris bazinius elementus ir su kokiais iššūkiais susiduriame šiuo metu ir susidursime ateityje.