Warning: Illegal string offset 'value' in /home/toitoi/domains/toitoi.lt/public_html/system/modules/frontend/PageRegular.php on line 225
#0 /home/toitoi/domains/toitoi.lt/public_html/system/modules/frontend/PageRegular.php(225): __error(2, 'Illegal string ...', '/home/toitoi/do...', 225, Array)
#1 /home/toitoi/domains/toitoi.lt/public_html/system/modules/frontend/PageRegular.php(56): PageRegular->createTemplate(Object(DB_Mysql_Result), Object(DB_Mysql_Result))
#2 /home/toitoi/domains/toitoi.lt/public_html/index.php(189): PageRegular->generate(Object(DB_Mysql_Result))
#3 /home/toitoi/domains/toitoi.lt/public_html/index.php(313): Index->run()
#4 {main}
Lapkričio 19 - Tarptautinė tualetų diena! - TOI-TOI Lietuva

TOI TOI Lietuva

 
 
 

Aktualijos

 
 

Naujienos

 

Lapkričio 19 - Tarptautinė tualetų diena!

Prideta 2018-11-19 08:03

toitoi švenčia tarptautinę tualetų dieną

 

„Ten karaliai pėsčiomis vaikšto, be jo nė dienos neišgyventų nė vienas iš mūsų, o sunegalavę, apkabiname jį kaip draugą...“. 
Nors tarptautinė tualetų diena – netradicinė šventė daugeliui kelianti šypseną, tačiau lapkričio 19-ąją Mes minime su džiaugsmu. 
Norime pasveikinti visus savo klientus su tarptautine tualetų diena. Džiaugiamės galėdami pasirūpinti svarbiausiais Jūsų poreikiais!

„Ten karaliai pėsčiomis vaikšto, be jo nė dienos neišgyventų nė vienas iš mūsų, o sunegalavę, apkabiname jį kaip draugą...“.

 Nors tarptautinė tualetų diena – netradicinė šventė, daugeliui kelianti šypseną, tačiau lapkričio 19-ąją Mes minime su džiaugsmu. 

Norime pasveikinti visus savo klientus su tarptautine tualetų diena. Nuoširdžiai džiaugiamės galėdami pasirūpinti svarbiausiais kiekvieno žmogaus poreikiais!

 

tl_files/naujienu_paveiksleliai/2018-TOI-TOI-lietuva-svencia-tarptautine-tualetu-diena.jpg

 

Grįžti