TOI TOI Lietuva

 
 
 

Įmonės istorija

 

TOI TOI vardas Europoje buvo sukurtas prieš tris dešimtmečius. Pirmoji įmonė buvo įsteigta 1983 metais Wiesbadene, Vokietija.

Nuo 1986 metų prasidėjo tarptautinė TOI TOI ekspansija. Mumis jau patikėjo klientai 33 šalyse, 3 kontinentuose, tarp jų: Vokietija, Lenkija, Lietuva, Latvija, Belgija, Olandija, Luksemburg, Čekija, Slovakija, Austija, Šveicarija, Prancūzija, Vengrija, Italija, Ispanija, Portugalija, Ukraina, Rumunija, Slovenija, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo, Makedonija, Rusija, JAV, Honkongas, Taivanas, Malaizija, Singapūras.

1997 metais buvo įkurtas koncernas ADCO Group, kuris apjungė TOI TOI ir DIXI vardus. Tais pačiais metais jis buvo pripažintas didžiausiu koncernu pasaulyje mobilių tualetų srityje. Šiandien koncernas ADCO Umweltdienste Holding GmbH yra įsikūręs Ratingene, šalia Duseldorfo ir sėkmingai vysto savo veiklą, išlaikydamas lyderio pozicijas visose šalyse.

Lietuvoje TOI TOI savo veiklą pradėjo 2002 metais. Per penkioliką veiklos metų UAB „TOI-TOI Lietuva“ tapo lydere Lietuvos rinkoje. Šiuo metu įmonė turi daugiau kaip 1500 klientų.

Įmonės filosofija pagrįsta ne tik moderniausiomis technilogijomis, bet ir estetika, operatyvumu, aplinkos apsaugos aspektais bei efektyviausių sprendimų pasirinkimu. Teikiamos paslaugos atitinka Lietuvos įstatymuose numatytus higienos reikalavimus bei yra vertinamos bei pripažintos visame pasaulyje.

Naudojant tiek standartines kabinas, tiek ekskliuzyvinius konteinerius, TOI TOI darbuotojai pateikia klientams kompleksinius sprendimus, atitinkančius jų poreikius, nepriklausomai nuo situacijos sudėtingumo ir aplinkybių. Nesvarbu ar tai statybos objektas, privati šventė, masinis renginys, karinės operacijos ar miesto savivaldybės užsakymas, klientas gauna atitinkamą produktą, paslaugą, konsultaciją, planavimo patarimą ir ekspertų pagalbą nuo pradžios iki galutinio aplinkos sutvarkymo.  

Sufokusuotas dėmesys paslaugos bei kliento aptarnavimo kokybei leido įmonei tapti sėkmingai veikiančia bendrove.

Kompanijos tikslas yra prisidėti prie sanitarinių paslaugų ir mobilių patalpų sferos vystymo savo plačia kompetencija, taip pat aktyviai, kaip ir būti pilno paslaugos komplekso tiekėju bet kuriam klientui atsirandnčiam poreikiui.

 
 
 
 
 

Atstovybės Lietuvoje

 

daugiau

 
 

Atstovybės pasaulyje

 
mapa świata

daugiau

 
Katalog produktów